Стакло Teapot Сет, 27OZ/800ml Чаша Чај Литургија со 4 Двокреветни-Ѕидот Изолирани Чаши Чај & Отстранлив Infuser & Чај Потоплите, Stovetop & Микробранова Безбедно Чај Создателот Пого?

Стакло Teapot Сет, 27OZ/800ml Чаша Чај Литургија со 4 Двокреветни-Ѕидот Изолирани Чаши Чај & Отстранлив Infuser

DEN 839.76

Достапност

Во случај да не сте задоволни со нашите производи или производи се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте со нас директно да се осигура дека ние може да ви обезбеди со задоволителна услуга.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : стакло teapot собата е направена од високо квалитетни borosilicate за да се обезбеди чистота и чист вкус на вашиот пијалок, прецизност конструиран за најголема во високи перформанси и отпорност на топлина и функционалност. 100% РИЗИК ГАРАНЦИЈА : Стручно создадена за да ви овозможи да уживате во повеќе прекрасен Чај, ние сме убедени ќе ви се допаднат нашите Стакло teapot сет.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИТЕ И СЕМЕЈСТВОТО : стакло teapot собата е совршен подарок за секој повик по повод роденден, годишнина, чај партија и семејството се средби.Тоа ќе биде најмногу безбедно и убави избор за подарок кој одговара на сите возрасти и потекла да уживаат во естетска и корисни чај тенџере!Кутијата исто така доаѓа Совршено спакуван одземање од мачна задача на обвивката на производот.Тоа е removeable чаша чај diffuser за уживање цветни чај како и лабава лист чаеви, чај кеси.Голема погоден за Канцеларија/ Home/ Отворено/ Патување.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : На чаша чај садови со не капе spout и совршен ергономски рачка за здрав контрола,и доаѓа со стакло teapot потоплите, која може да се задржи вашиот топол чај во право температура да се прошири вашето уживање.Тоа може да биде ставен на индукција шпорет и отвори оган за греење, во случај на наизменични ладна и топла, исто така може да спречи пукаат.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа