Hyperikon 52 Инчен Тавански Вентилатор Нема Светлина, 60W, Далечински Управувач и се Повлече Синџир, Брусен Никел Тело, 5 Ножеви, Бреза

Hyperikon 52 Инчен Тавански Вентилатор Нема Светлина, 60W, Далечински Управувач и се Повлече Синџир, Брусен

DEN 1438.80

Достапност

ВИСОК СТРУЕЊЕ - ПОВЕЌЕ ЦИРКУЛАЦИЈАТА НА ВОЗДУХ.На 60 W DC мотор и пет дрвени фан ножеви обезбеди 117 ВРТЕЖИ во минута се вртат и неверојатна 4,500 CFM - струење на ефикасноста на скоро 75 CFM/В НИЗОК ПРОФИЛ ДИЗАЈН - Овој hugger тавански вентилатор има флеш монтирани и низок профил, дизајнот, што го прави совршен за затворен простор и соби со ниска тавани.Тоа доаѓа со Брусен Никел тело и 5 реверзибилна ножеви во Бреза боја заврши.Се ПОВЛЕЧЕ СИНЏИР s тавански вентилатор е стилски тела дека ќе се направи голема прилог на секоја соба во вашиот дом. ✔ МОНТАЖА OPTIONS - Тоа може да биде рамна монтирани за ниска тавани, downrod монтирани за нормално и високи тавани, или агол монтирани за употреба во простории со аглеста тавани.Само следете ги инструкциите. ✔ ФЛЕКСИБИЛНОСТ - Нашите 42-инчен и 52-инчен тавански вентилатор се прилагодува и на вас и вашите желби.Фан доаѓа со Брусен Никел тело и 5 реверзибилна ножеви достапен во две бои варијации : Орев и Бреза.За да го добиете максимумот од Hyperikon фан, заедно со повлече синџир ние препорачуваме користење на вклучени далечински управувач што ви овозможува да ја прилагодите брзината на вентилаторот и вклучување/Исклучување на вентилаторот од било каде во собата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа