liushop Современа Pendant Лустерот Дневна Соба Тавански Вентилатор, Светло во Спалната соба Фан со Светлина Дома Фан Лустерот Pendant Осветлување Таванот Светлина Тела

liushop Современа Pendant Лустерот Дневна Соба Тавански Вентилатор, Светло во Спалната соба Фан со Светлина

DEN 9797.76

Достапност

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Два начина за користење : ако таванот е на високо ниво, можете да го користите како лустерот и синџир.Или, ако вашиот плафон е празна, се користи како таванот лустерот без синџири.Напон : 220 V, снага : 31 W (вклучувајќи) -40 W (inclusive).Извор на светлина : LED извор на светлина,Зрачењето област : 10 квадратни метри-15 квадратни метри.Димензии : дијаметар 107cm* висина 50cm, род висина 30cm.CE сертификат, квалитетот и безбедноста се гарантира, не содржи извор на светлина, и е добиена да стандардни приклучоци во различни земји.Лесен за инсталација : Вие треба да се соберат за себе според инструкциите за инсталација, и вие треба да се соберат трпеливо.Име на производ : Тавански Вентилатор Chandelier Material : железо, клип одбор дрво, glass Applicable место : ресторан, дневна соба, учење, итн.совети : 1. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување.2. Не се вклучуваат предмети освен производ се прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, ќе има 1-3cm грешка, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа