SPLD Тастатура Компјутери Додатоци V708 Мулти-режим на позадинско осветлување Игри Механички Тастатура за Компјутер, Интернет Кафе Поздравниот-доказ Тастатура

SPLD Тастатура Компјутери Додатоци V708 Мулти-режим на позадинско осветлување Игри Механички Тастатура за Компјутер,

DEN 1704.00

Достапност

Мини дизајн зазема помалку простор и ви овозможува да го користите глувчето за удобно во близина на тастатурата. Вие само треба да внесете мини тастатура во USB-порта и почнете да пишувате. Ефикасно внесување податоци може да се врши. Супер тенок и лесен, лесно да се носат. Мали димензии, зема помалку десктоп простор. Супер тенок и лесен, лесно да се носат.Мала големина, зема помалку десктоп простор.Производи вклучуваат : 1 keyboard If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа