BUCLA 180PCS ноќта на Вештерките Плочи & Црна и Портокалова Пластични Таблички за 30 Гости - вклучуваат 30 Тиква Плочи 10.25 инчен,30 Лилјак Плочи 7.5 инчен,30 Чаши,30 Ножеви,30 пред?

BUCLA 180PCS ноќта на Вештерките Плочи & Црна и Портокалова Пластични Таблички за 30 Гости - вклучуваат 30

DEN 719.76

Достапност

Се забавува за 30 гости.Вие не треба да се грижите за влијанието на овие пластични плочи и есцајг.Нашите ноќта на Вештерките портокал плочи со црна пластика cultery се специјално дизајнирани за ноќта на Вештерките.Исклучителна Тиква и Лилјак дизајн може да додадете повеќе празнична карактеристики за вас.УНИКАТЕН-ДИЗАЈН : Нашата ноќта на Вештерките пластични плочи имаат уникатни дизајни.Safe суровини и не содржат токсични или штетни хемикалии, нека ти се чувствуваат слободни да го користите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа