Симпатична Фишер Цена Бебе Туш Партија е за Симпатична Плоштадот Вечера Плочи прибор за на маса, Хартија, 10, Пак, од 18

Симпатична Фишер Цена Бебе Туш Партија е за Симпатична Плоштадот Вечера Плочи прибор за на маса, Хартија, 10,

DEN 976.80

Достапност

Слатка цртан филм мајмун и шарени игра пеперутка против бела позадина која што е опфатени во пастелни polka точки со робин е јајце сина позадина со виножито ленти и scalloped печати.Секоја хартија плоча мерки 10".Достапен во пакети од 18. Бидете сигурни дека за да се спарите ги со остатокот од Фишер Цена Бебе Туш декорација за совршено координирани партија табела.Некој е за Симпатична!Го празнуваме раѓањето на вашиот нов малку мајмун со Фишер-Цена Бебе Туш ABC Ручек Плочи!Овие плочки ќе го направат вашиот банкет празник за очи и стомак!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа