HNTHY 85Pcs Банкет Садови Транспарентна Пластична Плоча Сребрениот Купот на Салфетка Поставите High-end Свадба, Роденден Резерви (Боја : А, Големина : Како што е Прикажано)

HNTHY 85Pcs Банкет Садови Транспарентна Пластична Плоча Сребрениот Купот на Салфетка Поставите High-end Свадба,

DEN 8680.56

Достапност

Бојата на виолетово/сино/розова плоча со златни рабови е многу уникатна и поразлична од минатото.Цвет во облик на работ дизајн, елегантен стил е уште познат.Нашите пурпур и злато плочи се исти да се донесе различни чувства и направете ја вашата партија повеќе домот.Нашите виолетово/сино/розова партија плочи може да се заштеди време да се занимаваат со маса и уживајте на вашата забава време.Нашите виолетово/сино/розова плочи се погодни за родендени, забави, свадби, денот на Благодарноста и разни состаноци.Бојата на виолетово/сино/розова плоча со златни рабови е многу уникатна и поразлична од минатото.Цвет во облик на работ дизајн, елегантен стил е уште познат.Нашите пурпур и злато плочи се исти да се донесе различни чувства и направете ја вашата партија повеќе домот.Нашите виолетово/сино/розова партија плочи може да се заштеди време да се занимаваат со маса и уживајте на вашата забава време.Нашите виолетово/сино/розова плочи се погодни за родендени, забави, свадби, денот на Благодарноста и разни состаноци.Секој гостин може да биде целосно згрижени, додавајќи богата боја на банкет.Боја : сина, виолетова, pink Size : 7.5 во 10.25 во, 9oz Material : ps Quantity : 85pcs Number на корисниците : 10 Occasions : родендени, забави, свадби, денот на Благодарноста и разни состаноци.Карактеристики : може да се reused Packing листа : 1*85pcs садови set Due на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа