Zgs78hh Селски Гроздобер Flounces Кавга Трим Tablecloth ,Перат Памук, Лен Правоаголна Маса Покритие за Кујна,Farmhouse ,Свадба Банкет, Tabletop Употреба

Zgs78hh Селски Гроздобер Flounces Кавга Трим Tablecloth ,Перат Памук, Лен Правоаголна Маса Покритие за Кујна,Farmhouse

DEN 935.76

Достапност

✿Направен од висок квалитет на памучен материјал, пријатно чувство, силни анти-статички способност, мека и дише, добра за вашето здравје. ✿Кој слатка долго возбудува за навестување на мека текстура.Овие убаво tablecloths даде современ изглед на било tabletop. ✿Најдобар избор за домот, свадба, романтична вечера свеќи, булчински туш, бебе туш, роденден или секојдневна употреба!. ✿Може да биде даден како роденден, свадба, празник, Божиќ, валкани Дедо мраз, или денот на вљубените подароци за мажи, жени и пријатели. ✿Оваа гроздобер рустикален стил tablecloth е погодна за патио, градини, кујна соба, трпезарија, и семејство соба.Спецификација : Материјал : Cotton Optional Боја : Беж, Сива, White Optional Големина : 1,2,3,4,5,6 Големина 1 : 90x90cm(35.43x35.43in);Големината 2 : 140x140cm(55.12x55.12in);Големина 3 : 140x180cm(55.12x70.87in);Големина 4 : 100x140cm(39.37x55.12in);Големина 5 : 120x120cm(47.24x47.24in);Големина 6 : 120x160cm(47.24x62.99in)Количина : 1 pc Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch No мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Маса Крпа(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).


Параметрите на стоката

Material:
Cotton
Optional Color:
Beige, Gray, White
Optional Size:
1,2,3,4,5,6
Size 1:
90x90cm(35.43x35.43in);
Size 2:
140x140cm(55.12x55.12in);
Size 3:
140x180cm(55.12x70.87in);
Size 4:
100x140cm(39.37x55.12in);
Size 5:
120x120cm(47.24x47.24in);
Size 6:
120x160cm(47.24x62.99in)
Quantity:
1 pc
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Table Cloth(other accessories demo in the picture is not included.) :

Подобро ви се допаѓа