Т&H XHome Tablecloth Лен Burlap Тегови Ткаенина,Тече Американското Знаме на Дрво Жито Позадина Правоаголен Плоштад Јадење Tabletop Опфаќа за Кујна Свадба Партија Отворено Оркест?

Т&H XHome Tablecloth Лен Burlap Тегови Ткаенина,Тече Американското Знаме на Дрво Жито Позадина Правоаголен

DEN 1468.80

Достапност

Декорација Перат Јадење Tabletop Покрие Совршен за одмор партии,роденден,свадба,бебе туш,Божиќ,денот на мајката,таткото ден,Велигден,ноќта на Вештерките,денот на вљубените,нова година декор Жив Модел Отпечатоци Луксузни Маса крпа може да одговара на сите видови на стилови(farmhouse/селски/модерна/flag/физичко/пејзаж) на мебел,лесно да се користи како табела мат, место мат, тенџере мат,ниту избледи,Еко-пријателски.Луксузна Табела Покрие сакале за секој дневни оброци со семејството,свадба,забави,родендени,бебе туш,Банкет,Божиќ,денот на Благодарноста,посебен празник собири декорација.Dinning Tabletop маска со живи шема дизајни,farmhouse,пејзаж,селски,животни,цвеќиња.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа