RYB ДОМА Отворено Маса Крпа - Беж и Бела Plaid Карирани Tablecloth за 8 ft Правоаголник Табела Врвот Капак Нула Отпорен на Вода за Кујна Дома на Вечера, 60 x 102 инчен

RYB ДОМА Отворено Маса Крпа - Беж и Бела Plaid Карирани Tablecloth за 8 ft Правоаголник Табела Врвот Капак

DEN 430.80

Достапност

100% Полиестер.ПРИГОДЕН ГОЛЕМИНА - Триаголник, заштитник 60x102 инч.Совршен Седишта за 8 до 10 Луѓе.Одговара на повеќето виткање вклучена маси, отворено пикник маси, кујната & јадење маси.SPILLPROOF - Чува вашата маса површина заштитена од spills и гребнатини.Се истури црвено вино на маса?Нема проблем, само да се очисти и ги чисти!.ТЕШКО НОСИ - Овој сестран tablecloth е совршена комбинација од водоотпорен, дамка & отпорни на прашина, навремено слободни и нема да исчезнат, солза, или пилула после повторна употреба.ДОМОТ PLAID - памучен ткаенина на карета табела маска може да се создаде модерна & ructic атмосфера и додадете еден допир на елеганција декор на секој дом.Одлично за затворен јадење или отворено пикник settings.ЛЕСНО CARE - Ги чистат со влажна крпа, се препорачува.Машина перат.Железо на ниска температура.RYB ДОМА Маса Крпа е дизајниран да ги заштити вашите табела против spills и гребнатини, додека додадете текстура и суптилни софистицираност на вашата трпезариска маса.Оваа едноставна табела покривање е идеално погоден за секојдневна употреба со своите цврсти гради и unadorned дизајн.Направени со 100% полиестер, памук-како мекост и врвен квалитет изградба имаат одлични функции како што е објаснето подолу : SPILLPROOFWINKLE FREEFADE RESISTANTSTAIN RESISTANTSCRATCH-RESISTANTEASY ДА MAINTAINCan се laundered безброј times Machine washable Wipe се чистат со влажна крпа и(препорачано).HINTSWe се горди да бидат во можност да ви нудиме најголем избор во убава colorations и модерен дом оркестарот на повеќето достапни цени во денешниот пазар.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа