Туѓо Око ликовна Уметност Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација 60 Инчи

Туѓо Око ликовна Уметност Круг Лен Tablecloth Шалче Чипка Работ Табела Покритие за Кујна Dinning Декорација

DEN 808.80

Достапност

должина на tablecloths= должина на вашата маса+ должина на overhang*2 overhang помеѓу 10 до 13 инчи ќе изгледа подобро.Собори сува ниска.Лесно железо ако е потребно.Се грижи Инструкциите Машина за миење ладно, нежни циклус.Вашата маса може да бидат облечени нагоре или надолу за да се создаде совршена место амбиент, без разлика дали за семеен собир или одмор партија овие може да се користи внатре или надвор.Оваа tablecloth потсетува на повик за јадење и совршен за секојдневни оброци со семејството, забави, родендени, посебни настани,настани, семејни дружења, денот на Благодарноста, Божиќ и посебен празник собири.ширина на tablecloths=ширина на вашата маса+ширина на overhang*2 2.?60 инчи/152. ?ЛЕСНО Е ГАЈЛЕ? : Машина перат, Нежно циклус, Собори сува ниска и Ниско железо ако е потребно. ?СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА? : 60 инчи круг tablecloth одговара за масите за седење 2-4 луѓе. ?Мода и Функција? : Додава шармантна печати на вашиот dcor и ја заштитува вашата маса; круг tablecloth е конструиран за сите околу печати.57 инчен/4 CM бела чипка, густа ткаенина, силна отпорност на абење, добра навремено отпор, силна отпорност на топлина, исклучителна печатење процес.Ние?ќе реши проблем за вас, како е можно поскоро.Се отстранат веднаш. ?Круг дизајн? : 1.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа