Меѓународни Концепти Инчен Dual 42 Капка Лист Трпезариска Маса, Потресени Hickory/Камен

Меѓународни Концепти Инчен Dual 42 Капка Лист Трпезариска Маса, Потресени Hickory/Камен

DEN 5067.36

Достапност

Димензии : 42"W x 42"D x 29.5"Х 24" x 42" центар делот со 9" Капка лист на секоја страна.Пиедестал база со четири нозе за максимална поддршка.Направен од Цврсто Дрво.Номинална за станбени употреба само, не се наменети за комерцијална употреба.Боја : Потресени Hickory/Камен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа