Меѓународни Концепти Инчен Dual 42 Капка Лист Трпезариска Маса, Висина, Hickory/Изми Јаглен

Меѓународни Концепти Инчен Dual 42 Капка Лист Трпезариска Маса, Висина, Hickory/Изми Јаглен

DEN 936.00

Достапност

Направени од цврст тврдо; Дебелина на врвот - 20mm; Подготвени да се соберат; Не е оценет за комерцијална употреба, за станбени употреба.Димензии 42"W x 42"D x 29.5"Х 9" капка лист на секоја страна. 24" центар секција.Пиедестал база со четири нозе за максимална поддршка.Боја : Hickory/Изми Јаглен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа