Меѓународни Концепти 42 Круг Двоен Пад Лист Пиедестал Табела, Се Мијат Сива Taupe

Меѓународни Концепти 42 Круг Двоен Пад Лист Пиедестал Табела, Се Мијат Сива Taupe

DEN 4464.00

Достапност

Табела димензии : 42"W x 42"d x 29. 5"H. Цврсто дрво двоен пад лист табела.Секој лист е 9".Лесно да се соберат.Дебелина на Врв - 20mm.Номинална за станбени употреба само, не се наменети за комерцијална употреба.Боја : Изми Сива Taupe.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа