Финч Алфред Круг Цврсто Дрво Селски Трпезариска Маса за Farmhouse Кујна Соба Оркестарот, Дрвени Trestle Пиедестал База, 47 Широк Кружни Tabletop, Потресени Беж

Финч Алфред Круг Цврсто Дрво Селски Трпезариска Маса за Farmhouse Кујна Соба Оркестарот, Дрвени Trestle Пиедестал

DEN 4464.00

Достапност

Модерната farmhouse дизајн кој селски светло дрво заврши.Ажурирани, современа верзија на trestle X-база меша со круг tabletop.Тркалезна форма места до 4 лица и одговара на мали јадење области добро.Клиентите собранието се бара со вклучени алатки и хардвер.Откријте кул архитектура Од Дното нагоре во овој круг пиедестал трпезариска маса.Дрвната маса база е intersecting агли се создаде силна око жалба, а дизајнот е омекнат со едноставна tabletop.Одржување на вашиот простор во потрага светлина, рустикален дрво заврши подобрува непречено дрво зрна и надополнува модерната farmhouse стил.Пар со тапациран јадење столици или средината век модерна седишта за карактеристична атмосфера.Круг tabletop е паметен натпревар за мала трпезарија или тесни кујна област.Места до 4 луѓе удобно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа