LIULP Пластични Транспарентен Табела мат, Транспарентни Маса m Пластични Кристал Табела Покрие Водоотпорен за Семејството трпезарија, Отворено Табела Заштитник Под?

LIULP Пластични Транспарентен Табела мат, Транспарентни Маса m Пластични Кристал Табела Покрие Водоотпорен

DEN 1334.40

Достапност

Пластична маса маска може да се заштити вашата работна маса или tablecloth од scratcs, гребнатинки, дамките и splass, додека го држите вашето биро уредната, чиста и организирана.ВОДООТПОРЕН TABLECLOTH : 1.Ако имате било какви прашања или коментари на приемот на стоката, ве молиме да бидат слободни да контакт.5 mm T јасно табела врвот заштитник е еколошки ПВЦ материјал заштитник.На tablecloth е вашиот идеален избор, бидејќи нафта и течни нема да излегуваат во јавноста надвор од tablecloth.Само избришете ја со сува крпа или хартиена крпа за да се направи тоа, сјајна, повторно, без дамки, неред и нечистотија.Тоа е широко се користат во kitcns, јадење соби и канцелариското работење области, како што се јадење маси, ноќни маси, кафе маси, клупи, ТВ столици, итн.Транспарентна винил ја штити вашата исклучителна табела врвот од дамките, гребнатини и нормална употреба и абење, со продолжување на работниот век на табелата.Големина : 110x270cm/43.3in Color : транспарентна 1.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Оваа транспарентна пластика tablecloth е лесно да се чисти и одржува.Ултра-транспарентно винил tablecloth заштитна маска може да ги споделите вашиот десктоп убава преку, лесно да се избрише, чист овој винил tablecloth заштитна маска со влажна крпа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа