GUAERGUOER Чиста Постелнина Табела Тркач,Kongque - Памук, Лен рачно изработени од Двете Страни Машина Перат Против Пролизгување и Анти-Навремено Дебели tablemat (Големина 14X72in K5

GUAERGUOER Чиста Постелнина Табела Тркач,Kongque - Памук, Лен рачно изработени од Двете Страни Машина Перат

DEN 791.76

Достапност

Лесно е Грижа - Машина Перат, Ниско ниво на Железо, како што е Потребно, Пареа Железо за чист изглед.4, производите се поделени во три серии : балет, танго (чешлани памук) и паун (лен).Овие работи може да биде дадена на мајките, пријатели како различни празник подароци за мајки, денот на Благодарноста, Божиќ, итн. Ако сакате да се направи секој простор убава и релаксирачка престој, GUAERGUOER серија ќе ги задоволи вашите желби.По машина за перење, таа ќе биде поставена и сушени да го направи животот полесен.Можете да изберете во зависност од вашите преференци и домашна средина. Нашите двоен слој за дизајн го подобрува производ е дебела, не се лизга, трајни, анти-навремено и не-деформација карактеристики. Ние ги користиме широка палета и плаќаат поголемо внимание на ситните детали да се создаде класична работа погоден за модерниот живот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа