SLENPET 20000mAh Батерија Управувана Фан, Преносни USB приклучок за Напојување, 200 Часа Работно Време, Тајмер за Исклучување Тивка Биро Фан, 350°Ротација Табела Вентилатор за

SLENPET 20000mAh Батерија Управувана Фан, Преносни USB приклучок за Напојување, 200 Часа Работно Време, Тајмер

DEN 1103.76

Достапност

Долго Работно Време - Изгради-во 20000m Ah батерија, 200 часа работно време, 1 целосно наполнета, 1-недела користење, нема потреба да се грижите за фан истекува на енергија, и нема потреба да ја полните фан често.Индикаторот светлина ќе ви кажам останатите енергија од батеријата.Напојување со USB Напојување Port - на Овој фан опрема со USB напојување порта, можете да го полните вашиот мобилен телефон, лаптоп, и други мобилни уреди.Тоа ќе биде толку корисна за време на моќ прекинување или итен случај.Совршен за кампување, активности на отворено, особено ураганот сезона или други итни случаи.Автоматско Shutoff Тајмер - масата фан ќе се исклучи автоматски откако ќе го поставите граница време со 2, 4 часа.Ова е многу корисна функција кога треба бриз да ви помогне да заспие, но не сакате кој фан да се удар на ветрот за вас цела ноќ.Smart Правец - Со 3 брзини поставување, можете да изберете силен, природен, тивок режим на струење според различни потреби. 350° ротација им овозможува на фан да се обезбеди omnidirectional прилагодливи струење, цел струење точно каде што треба, обезбедува вие секогаш можете да уживате во ладење ветер во право позиција.Лесна за Носење & Простор Saver - удобен справи ви дозволува да ги преземе биро фан каде што сакате да одите, лесно да се носат.На компактна големина не заземаат премногу простор на канцеларија биро или дома ноќни маса, за голема спална соба, дом, канцеларија, кампување, активности на отворено.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа