Hanes Момчиња Еко Smart Панталона

Hanes Момчиња Еко Smart Панталона

DEN 234.96

Достапност

50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.панталони затворање.Машина За Миење.Меки и удобни памучни/полиестер ткаенини смеса.Опфатени еластичен појас се протега и не се врзуваат.Двоен-игла еластична ракави помош печат излезе зиморничав воздух.Високо-бод густина, па тоа трае подолго, без pilling.Не bunchy џебови.Нашите најтешкиот, најтопол руно е идеален за чување надвор на ладно.Ќе сакате да се носат овие удобно потење секоја шанса ќе добиете.По сите, тие доаѓаат во кадифен, midweight памук-мешавина руно дека е ниска-пилула, супер-меки, и го направи со најмногу 5% полиестер од рециклирани пластични шишиња.Ќе сакате да се носат овие удобно потење секоја шанса ќе добиете.По сите, тие доаѓаат во кадифен, midweight памук-мешавина руно дека е ниска-пилула, супер-меки, и го направи со најмногу 5% полиестер од рециклирани пластични шишиња.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа