Nike Women ' s нов јужен велс, Спортски од Суштинско значење Руно Панталони

Nike Women ' s нов јужен велс, Спортски од Суштинско значење Руно Панталони

DEN 1079.76

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Drawstring затворање.МЕКА СО РЕБРЕСТИ ДЕТАЛИ.Ги исполни вашите нови одат-на потење.Направени со полу-бранеа руно за ultrasoft чувствуваат, на Најк Спортски од Суштинско значење Панталони функција еластична корселе и ребрести ракав за дополнителна удобност во движење.ULTRASOFT И УДОБЕН полу-бранеа руно ткаенина има меки, лесни се чувствуваат совршен за секојдневна облека.СИТ се ВКЛОПУВААТ еластична корселе со drawcord ви овозможува да се прилагоди на вклопуваат, и ребрести ракав прикажи ги исклучите вашиот удари.СКЛАДИРАЊЕ НА пат Странични џебови продавница вашиот најважен за погодност.Детали за производот Везени Најк графички Ткаенини : Тело : 80% памук/20% полиестер.Џеб перница : 100% памук.Машина за миење Увезени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа