Авто Xenon Бела LED Светилки,2 парчиња Дење Работи Светлината LED Светилки за 2011 АКУРА ZDX

Авто Xenon Бела LED Светилки,2 парчиња Дење Работи Светлината LED Светилки за 2011 АКУРА ZDX

DEN 2159.76

Достапност

Off Road употреба.Off Road употреба.Вода доказ : IP65.Оперативен температура : -40 С ~ 176 С,Оперативни Век : >30.Топлина Дисипација теоретска настава : Авијација алуминиум 6063,со fanless систем за ладење.Прозрачна Флукс : 4000 LM,Температура на Бојата : 6500 K.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7.Авто Xenon Бела LED Светилки,2 парчиња Висок Квалитет на Денот Водење на Светлината LED Светилки за 2011 АКУРА ZDX 2 ПАРЧИЊА Motor To Go Висок Квалитет Longlife Xenon Бела Светла Headlamp LED Светилки за 2011 АКУРА ZDX Дење Работи Светлина;погонски Напон : DC 12v-32v, влезна моќност : 25 W.;Топлина Дисипација теоретска настава : Авијација алуминиум 6063,со fanless систем за ладење;Оперативен температура : -40 С ~ 176 С,Оперативни Век : >30.000 часа;Важна забелешка : За неколку возила опремени со CANBUS систем или пулсова светилки drl систем,нашата Светла може да не светне или треперење. 2 ПАРЧИЊА Motor To Go Висок Квалитет Longlife Xenon Бела Светла Headlamp LED Светилки за 2011 АКУРА ZDX Дење Работи Светлина.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа