Scentidy Органски StayCation Органско Кокосово Восок 10 мл Luxe Ароматерапијата Свеќа Природно Миризливи Етерични Масла од Кокос. Вар, Цреша и Tangerine рачно изработени, Црно Стак

Scentidy Органски StayCation Органско Кокосово Восок 10 мл Luxe Ароматерапијата Свеќа Природно Миризливи

DEN 516.00

Достапност

Се создаде тропски рај во вашето семејство соба со егзотичните мириси на Stay Cation.Поздравниот Вар во Крем од Кокос потоа се плива во Сина Curacao и вкус на Цреши и Tangerines потоа се одржи на за Whoosh на Сурфање, Песок и Забава.Оваа слоевит, забава мирис е растителна основа со етерични масла и Органски Кокос Восок па тоа е Органски, Безбедни и Луксузни.Свеќа тегла е црна со секси surf сина органски кокос восок и црна мат капак.Ќе љубов оваа забава создавање требаше да донесе малку Vaca на семејството забавно место.Изберете филм, sip коктел, и да ги собереш на Margherita Пица - направи тоа посебно во петок Навечер со Stay Cation!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа