Добредојдовте Свеќа Светилки Вшмукување Чаши - Пакет од 18

Добредојдовте Свеќа Светилки Вшмукување Чаши - Пакет од 18

DEN 311.76

Достапност

Чувајте ги вашите свеќи од испаѓање прозорецот sill!.Држи свеќи на windows дури и ако прозорците се отворени!.Мора да има ставка за секој кој прикажува свеќи во windows.Ова многу вклучува 18 вшмукување чаши.Тука е, мора да има ставка за секој кој прикажува свеќи во windows.Ова многу вклучува 18 вшмукување чаши кои мерка 1.5" и имаат флексибилни менгеме на страна да се одржи вашиот прозорец свеќи на windows.Купи неколку многу и се спаси во комбинација со превозот!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа