Sunsweet Amazin Сливи Проследен 8oz (Пакување од 6)

Sunsweet Amazin Сливи Проследен 8oz (Пакување од 6)

DEN 1250.16

Достапност

Sunsweet Amazin Сливи Проследен.Пакет од 6 - 8 мл кеси. 100 калории по порција; Deliciously слободни масти.Обезбеди на исхрана треба да се задржи вашето тело се чувствува добро и полни со енергија.Сливи содржат и растворливи и нерастворливи влакна.SUNSWEET AMAZIN ПРОСЛЕДЕН СУШЕНИ СЛИВИ РЕДОВНИ RESEALABLE PLASTC БГ 8 ОЗ - 0802763028601.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа