Сушена Папаја Парчиња, 11 Lb торба, Candymax

Сушена Папаја Парчиња, 11 Lb торба, Candymax

DEN 1091.76

Достапност

Сушена папаја парчиња, 11 lb торба.Богата со витамини и моќни антиоксиданси.Свежо гаранција.Одлично за sancks или мешано овошје.Сушена папаја парчиња, 11 lb торба Состојка : Папаја, сулфур диоксид, FD&C Жолта 6 и 5.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа