Anbluenutcn Тешки Gullwing Сушење Рек?Делукс Метал Расклопна Облека Сушење Багажник

Anbluenutcn Тешки Gullwing Сушење Рек?Делукс Метал Расклопна Облека Сушење Багажник

DEN 1555.20

Достапност

Емитуваше на подот Долги палта исто така, може да биде емитувана.Брзо отворање и стави настрана, лесен и пренослив, не преземањето на просторот.На лентата за сушење дизајн е многу погодно за сушење на облека и јоргани.Со клип дизајн, windproof.Алуминиум материјал не рѓа.оваа количка за сушење рек нуди едноставно решение за погодно воздух за сушење на облека, што значи пониски вкупни трошоци.На сушење решетката може да работат и во било која саканата локација, внатрешна или надворешна, само каде што сакате.Четири прачки span хоризонтално заедно на врвот, креирајќи рамна површина за вас да се исуши џемпери.можете брзо да се свитка рамен на сушење rack во секунди.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа