Сушење Полици 2-Ниво, Прилагодлив Сува Железнички Закачалка, Кат-Стои Виткање Затворен Нерѓосувачки Челик Airfoil, 1660 590 960 MM Сребро.

Сушење Полици 2-Ниво, Прилагодлив Сува Железнички Закачалка, Кат-Стои Виткање Затворен Нерѓосувачки Челик Airfoil,

DEN 903.60

Достапност

√ Трајни и здрав : Ова се тешки-должност сушење решетката е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик и ABS нога подлога, долг животен век. √ На сушење рек ви нуди флексибилност за да биде во можност да се користи во затворени простории и на отворено. √ Лесен за употреба, лесно за чување по виткање - лесен за употреба, виткање да 590 mm x 115 mm x 1035 mm. √ Оваа облека перење решетката е лесно да се свитка; може да се отвори на 2 дополнителни крилја на двете страни за сушење на маици или виси облека.Потоа можете да се свитка сушење рек по употреба, тоа е лесно за чување и простор за заштеда. √ На сушење решетката е силна и безбедна, така што едноставно може да се расплетува неа и нејзините подготвени за употреба.Опис на производот Оваа сушење решетката е роман и стилски high-end дизајн што е убава.Таа заштедува многу време и простор, што го прави идеален за сушење решение за семејства со ограничена внатрешна сушење простор.Производ параметри : Име на Производ : Мулти-функционални сушење рек Производ материјал : не ' Рѓосувачки челик Производ во боја : сребро Производ големина : 1660 * 590 * 960 ММ Детали : Облека сушење рек обезбедува заштеда на енергија, и нежно сушење Направени од издржлив уште лесни нерѓосувачки челик Airfoil дизајн огради станот за складирање ве Молиме имајте во предвид : Кога виткање или проширување на сушење рек претставува прст апсењето опасност, да не се користат од страна на младите деца.Постојат мали грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа