XMCX 50-100cm Простор Saver Ѕид Монтирани Перење Алишта за Сушење Рек Бања Пешкир за Носител со Куки Свитлива Airer Перење Линија Закачалка со Прачка Лесно Складирање (Големи?

XMCX 50-100cm Простор Saver Ѕид Монтирани Перење Алишта за Сушење Рек Бања Пешкир за Носител со Куки Свитлива

DEN 1344.00

Достапност

★ Висок Квалитет : Направен на 304 нерѓосувачки челик rustproof лесно да се чистат со влажна мека крпа.Тоа ќе останат цврсти и издржливи.★ Пристигнување време : 15-27working дена [Бидејќи тоа е меѓународната логистика, па ве молиме да се разбере]★По приемот на производот ако имате било незадоволство ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе го реши проблемот за вас. ★ Airer големина : 50cm должина 60см 70cm 80см 90cm 100cm широк телескопски опсег : 12cm-35cm.Повлечете ја надвор од ѕидот да го прошири капацитетот и да се свитка назад во ѕидот кога не е во употреба.★ Употреба место : внатрешна и надворешна употреба - за секаде каде што ќе треба да се откажам простор. ★ Стигнале дизајн : Ова сушење решетката може да се протегала слободно само како хармоника.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа