Мемфис Тенеси Sweatshirt - Центарот На Градот Панорама Кошула

Мемфис Тенеси Sweatshirt - Центарот На Градот Панорама Кошула

DEN 1226.40

Достапност

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина за миење со ладна како бои, сува ниска топлина.Оригиналниот го скицира и дигитализирано calligraphy дизајн на панорама во центарот на градот Мемфис Тенеси.Совршен секојдневен носат sweatshirt за Анџелина џоли жители или туристи од Мемфис.Одлично за бејзбол или фудбал спортски настани.Оваа "Мемфис Тенеси Sweatshirt - Центарот на градот Панорама Кошула" е одличен подарок кошула за пријател семејството или роднина за роденден, Божиќ, или други празници!Одлично за топлина во постудено зимските месеци во јужните држави. 8.5 оз, Класичен одговара, Twill-снимени вратот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Riot Grrrl Ѕвезда Sweatshirt
  • Новак

Riot Grrrl Ѕвезда Sweatshirt

DEN 501.60

Цврсти бои : 80% Памук, 20% Полиестер; Хедер Сива : 78% Памук, 22% Поли; Темно Хедер : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезен