24 Парчиња Пластични Коса Страна Чешли Бран Заби Коса Чешли Коса Клип Чешел Булчински Свадба Превез Чешел за Фино Коса (Мешавина Боја)

24 Парчиња Пластични Коса Страна Чешли Бран Заби Коса Чешли Коса Клип Чешел Булчински Свадба Превез Чешел за

DEN 1852.80

Достапност

Голема количина : 24 x пластични заби коса чешли доаѓа во еден пакет, сите тие се популарни бои и сите тие се добри за да одговара на повеќето фризура, доволно количество за користење долго време.Материјал и големина на : овие коса клип чешли се изработени од пластичен материјал, издржлив и лесен, удобен за секојдневно носење.Ве молиме проверете ги производ големина пред купување, големина : 8 x 5 см/ 3 x 2 инчи (LW).Материјал и големина на : овие коса клип чешли се изработени од пластичен материјал, издржлив и лесен, удобен за секојдневно носење.Ве молиме проверете ги производ големина пред купување, големина : 8 x 5 см/ 3 x 2 инчи (LW).DIY комбинација : одлична за DIY и изработката, може да се комбинираат страна чешел со монистра, панделки, кристал, стакло и метал во исклучителна чешел косата.Широк апликации : овие шноли се погодни за девојки и жени на средна должина на долга коса, и може да се носи како прилично украси за многу прилики, како на пример, лица, настани, годишнини, свадби, свечености и секојдневно носење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа