H2pro Професионална Керамичка Турмалин Стил Рамен Железо, 4/10 Инчен

H2pro Професионална Керамичка Турмалин Стил Рамен Железо, 4/10 Инчен

DEN 2158.80

Достапност

Професионални салон рамен железо.Ptfc керамички грејач.Нано hi-технологија. 4/10 инчни плочи професионални салон рамен железо карактеристики на ptfc керамички грејач, дом за нега на коса вклучува турмалин третирани плочи со три-керамички слој, им овозможува на влажна-на-суво стил, одлична за кратко стилови, нано ti и нано tio и нано ag технологија создава мазна, сјајна, и frizz-слободен стил, во секое време , променлива температура помеѓу 140 до 450 степени f, титаниум, титаниум оксид, и сребро се создаде здрава и сјајна коса.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа