Спортски Тајмер, Аларм на Календарот Тајмер Функција Мултифункционален Преносни Електронски stopwatch (Стоперка), Училиште за Физичка Класа

Спортски Тајмер, Аларм на Календарот Тајмер Функција Мултифункционален Преносни Електронски stopwatch (Стоперка),

DEN 227.76

Достапност

Високо‑квалитетни материјали, анти‑вибрации функција, тоа нема да влијае на снимање и тестирање.Аларм/calendar/тајмер функција, точни алармот, план пат да се подобри ефикасноста.Тоа е добра алатка за училиште физичко образование опрема, погодни за спортски исполнува, се запишани во гимназиите и на други места.Поддршка 12/24 часа систем, точноста на мерењето може да 1/100, го прикажува времето статистика вежба време.Мултифункционални спортски стоперката, водоотпорен, обезбедува практичност на стоперката.Функција : 1. Поддршка 12/24 часа систем, точноста на мерењето може да 1/100, го прикажува времето статистика вежба време.2. Аларм/calendar/тајмер функција, точни алармот, план пат да се подобри ефикасноста.3. Мултифункционални спортски стоперката, водоотпорен, обезбедува практичност на стоперката.4. Високо‑квалитетни материјали, анти‑вибрации функција, тоа нема да влијае на снимање и тестирање.5. Тоа е добра алатка за училиште физичко образование опрема, погодни за спортски исполнува, се запишани во гимназиите и на други места.Спецификација : Предмет Тип : Stopwatch Material : ABSColor : Црна + Blue Model : ZSD-809 Function : Аларм/calendar/timer Power Понудата : 1 x AG13 копчето батеријата, 160m Ah (built-in) Пакет Листа : 1 x Stopwatch Note : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.


Параметрите на стоката

Item Type:
Stopwatch
Material:
ABS
Color:
Black + Blue
Model:
ZSD-809
Function:
Alarm/calendar/timer
Power Supply:
1 x AG13 button battery, 160mAh (built-in)
Package List:
1 x Stopwatch :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Подобро ви се допаѓа