Регулируема облегалка Стол, Акцентот Дневна Соба Столици со Масажа и Греење, Удобен Tufted Тапациран Wingback Читање Чаир, Троседот, Среден Век Модерен Клуб Фотелја, Лен/Д?

Регулируема облегалка Стол, Акцентот Дневна Соба Столици со Масажа и Греење, Удобен Tufted Тапациран Wingback

DEN 6479.76

Достапност

Едноставно се потпреме назад да recline стол.На подложка за нозе ќе се појави надвор, тебе, нудејќи удобно место за вашите нозе.На перница е ткаенина не е лесно да се пилула, и изгледа новиот дури и по подолга употреба.Боја : Сива(со Греење). 【Модерен Акцент Стол】Оваа акцент фотелја е дизајниран со изразито класичен wingback, дрво gourd нозе, tufted дијамант и занитвам декорација на двете страни, тоа нуди освежување на воздухот на софистицираност на вашиот дом. 【Акцент Стол со Масажа и Греење】Оваа акцент дневна соба чаир има 5 различни видови на масажа, на 3 области на масажа фокус бедрото, lumbar и нозете, Можете да се релаксираат вашиот целото тело по добивање на исклучување на работа во удобно регулируема облегалка стол.【Регулируема облегалка Стол】На wingback регулируема облегалка стол е голем плус за станови за да добиете повеќе удобност при читање, гледање ТЕЛЕВИЗИЈА или во каминот.Таму, исто така, има лесен страна џеб за вашите потреби.Неговиот елегантен сива боја, ќе се надополнуваат повеќето мебел сетови.На потпирачи за раце и рамката е направена од цврсто дрво, акцентот стол за дневната соба е толку цврсти што може да се одржи до 350 килограми.Високиот назад обезбедува поддршка за вашиот ' рбет.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние секогаш ќе биде тука за вас, и се надеваме дека ќе ви донесе најдобар шопинг искуство.Го поставите во вашата дневна соба, спална соба, канцеларија или бојадисана.Уживаат највисок калибар на удобност и релаксација со овој класичен сива регулируема облегалка стол. 【Ергономски & Трајни】На регулируема облегалка стол е поместена перница е цврста но сепак мека за крајна атмосфера.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа