Moxxi Пилатес е Фитнес Стол со Стабилност Седиште

Moxxi Пилатес е Фитнес Стол со Стабилност Седиште

DEN 9359.76

Достапност

Стабилност Седиште отклучува резултати tripling акција.Пожари до длабоко стабилизирање на мускулите за фирма, основни и силна назад.Го претвора вашиот јадро во флексибилна, стабилна центар со подобрување на ротација дека функции своите најдобри во секојдневниот живот.Isosceles Изолација Сплит-Педалата mends мускулна нерамнотежа форма местењето на балансирано тело.Додава кардио експлозијата на вашиот тренингот рутина.Мазна Прогресивна Пролет-базирани отпор контроли на ниво на отпор без никаков напор.Лесен за приклучува и тонови на мускулите во двете насоки доставување низок да нема влијание тренингот. 5lb Отпор Бендови со рачки - се Продава Одделно.Се меша и да обезбедува целосен и потполно интегриран целото тело тренингот.На барање на вежбање, кои се лесно да се следат со чекор по чекор инструкции да изгради тон, посилни тело.Moxxi Пилатес е Фитнес Стол карактеристики ексклузивен Стабилност Седиште во комбинација со пролетта врз основа отпор да се достави целото тело тренингот дека е лесно и забавно.Изгради силна, флексибилни core дека функции своите најдобри во секојдневниот живот.Спин на тенки цели вашата половината и колковите, 5 нивоа на прогресивните отпор на ѕвонење и го скратува целото тело во помалку време.Отпор Бендови Се Продава Одделно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа