CYHO Colorfast Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Спална соба;Трговски Центар;Канцеларија Соба, 3x2x6x3.5(MM), Светло Сребре

CYHO Colorfast Телефон Анти-Прашина Приклучокот, Додаток за Полнење во Супермаркет;Видиме Продавница;Спална

DEN 1044.00

Достапност

Производ големина и лак се дизајнирани според процентот на внатрешната структура на мобилен телефон опрема, која може ефикасно да се избегне повреда на телефонот кога го извади.Производот е во игра и приклучок, лесен и брз.Производот може ефикасно да се спречи вода дамки поради непречено надворешната површина.Производот е во модерен стил и содржаен во изгледот.Производот е лесно да се носат поради своите мали во големина и лесен во тежина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа