Тајмерот за Заклучување Кутија, Jostart Мобилен Телефон Заклучување на Кутија за iPhone 13/Por/Por Max/12/11/X/XR/XS/8/7/6 и Sumsung Android Телефони, Само-Контрола Тајмер Шкафче Спречување на

Тајмерот за Заклучување Кутија, Jostart Мобилен Телефон Заклучување на Кутија за iPhone 13/Por/Por Max/12/11/X/XR/XS/8/7/6

DEN 859.68

Достапност

【Две Заклучување Начини】Телефон Екранот е Свртена кон Вас-можете да го користите телефонот преку мал прозорец со исклучок на игри; Телефон Поклопец е Завртен Вас-само одговори на телефонот преку слушалка.Макс времето на мирување е 30 дена.Светлината и преносни. по целосно полнење, Max поставување време е 99hours и 59mins, Откако заклучен не може да се отвори до заклучување завршува. 【Најдобар Подарок】Спречи деца, возрасни, студентите од телефонот зависност кутија, фрлаат доцна во ноќта и лоши навики. Кликнете двапати на копчето за заклучување, на 10-ти одбројувањето започнува на екран, Jostart ќе belocked автоматски по одбројувањето заврши. Кликнете на за заклучување копче за да започнете со машината. Супер Режим на】Темпиран заклучување кутија Max времето на мирување е 30days.Заклучување и задолжен во исто време.Дигитален екран.Две заклучување начини.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа