Радоста Фабрика Заклучување Универзална Биро/Countertop Карбонски Влакна Безбедност ПОС Планината Стои со Копче за Заклучување за 7-10.1 Таблети (MNU111KL)

Радоста Фабрика Заклучување Универзална Биро/Countertop Карбонски Влакна Безбедност ПОС Планината Стои со Копче

DEN 3119.76

Достапност

Нашите карбонски влакна месеци доаѓаат опремени со сферични зглобовите за крајна customizability.Ако треба да се користат, една таблета во јавниот простор, но не сакаат тоа одење надвор, кога твојот грб е уклучен, а потоа Заклучување на Универзал е решение за вас.На Заклучување на Универзал може да се задржи крадци во заливот, но тоа поканува вашите гости да ги користите сите функции на таблет, без пречка.На Заклучување на Универзал може да се задржи крадци во заливот, но тоа поканува вашите гости да ги користите сите функции на таблет, без пречка.Изберете помеѓу копче за заклучување и комбинација брава.За додаде убеди две заклучување опции се достапни.Изберете помеѓу копче за заклучување и комбинација брава.Со Маса во Мирување имате целосна моќ за да ја прилагодите застане за да вашиот совршен аголдури и огради до целосно за лесен транспорт.Оваа напредна материјал е изненадувачки лесен уште неверојатно силна.Моќна комбинација од карбонски влакна со внимателно дизајнирани зглобовите произведува месеци, кои се и лесно да се движи и здрав за употреба.Радоста Фабрика месеци се изграден на висока-квалитет на карбонски влакна оружје.На Заклучување на Универзал не ги блокира било кое копче, порта, или функција од тоа да биде целосно искористена.Добиете повеќе работа, уживаат повеќе видео записи, и да комуницирате со повеќе апликации, за сите на држење на телото-friendly агол.Прегратка на ергономски погодност дека е Масата Стои.И здрав карбонски влакна оружје, исто така може да се прилагоди во бесконечна конфигурации обезбедување на вас со совршен агол секое време.Тој Радост Фабрика месеци се изграден на висока-квалитет на карбонски влакна оружје.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа