TORCHGRIP Универзална Таблета Стојат и Таблет Справи со Компатибилен со iPad, Samsung и Повеќето Други Таблети (бела/Бела)

TORCHGRIP Универзална Таблета Стојат и Таблет Справи со Компатибилен со iPad, Samsung и Повеќето Други Таблети

DEN 671.76

Достапност

Ова е затоа што притисокот е contoured и аглеста за да дозволите вашата рака да се природно "заклучување" околу тоа.Комплет вклучува (1) Монтажа База, со претходно спроведен лепило прстен, (1) Контрола и (1) за Монтажа Образец со инструкции.Суштински таблета додаток да се задржи во допир со најблиски додека видео разговор.ТОА Е ЗАФАТ : TORCHGRIP е дизајн ви дава неверојатно ергономски контрола на вашиот таблет, кога сте на потег.Torchgrip овозможува таблета на корисниците поголема удобност и контрола додека го држите таблета и стабилност додека таблета стои.Самоуверено се справи со вашиот i Pad Про таблета со една рака, додека со помош на Apple е моќна про камери и зголемени реалност (AR) способности.6 унци на вкупната тежина на вашиот таблет уред отстранување на друг корисник жалба со случаи се тешки, обемни и unpleasing на око.Стисокот е внимателно дизајниран да се вклопуваат во човечка рака а истовремено обезбедувајќи ви доверба за да безбедно и задржете го вашиот таблет.Еден од најголемите проблеми со таблети е вашата способност да положба и задржете тоа удобно без страв од отфрлање тоа.Костец се меѓусебно.ТОА Е став : Во моментот кога ќе го поставите вашиот таблет надолу, TORCHGRIP станува разноврсна стојат!Контрола ротира 360 степени, што ќе ви овозможи да го поставите агол на гледање на вашиот таблет во двете портрет и пејсаж конфигурации.Конечно, лесен дизајн додава само 2.За постари лица, младите и сите во-помеѓу.СИГУРНО придава директно до вашиот таблет ИЛИ на вашиот не-силикони, не-ткаенини врз основа таблета случај или школка со ОТСТРАНЛИВ уште исклучително МОЌНА 3 M VHB лепило, пре-инсталиран на производот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа