Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот 360 Ротација,Teasen Свитлива Метал Телефон Gripper за Назад на Телефон Компатибилен за Магнетни Автомобил Планината, iPhone & Сите ?

Телефон да Ѕвони Носителот Прст Потпирачот 360 Ротација,Teasen Свитлива Метал Телефон Gripper за Назад на Телефон

DEN 239.76

Достапност

Тоа е голема како потпирач на вашата работна маса, така што ќе може да се видат известувања за дојдовни повици кога вашиот мобилен телефон е во режим за нечујно.Оваа ѕвони телефонот носител е најсоодветен за мобилни телефони, ве молиме приложете ѕвони телефонот носителот на центарот на вашиот телефон за рамнотежа и да чекаат за 24 часа да ги користите по лепење.???? [Phone Држач За Рака] 3 in1 дизајн обезбедува рацете слободни пригоден начин на живот.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа