QDY -Куче Стигнале Поводник, 3М/5M Тешки Куче Одење Поводник, 360° Метежот-Слободен Милениче Поводник за Мали Средни Кучиња, од Една Страна Кочница и Заклучување,2 Црна,S

QDY -Куче Стигнале Поводник, 3М/5M Тешки Куче Одење Поводник, 360° Метежот-Слободен Милениче Поводник за Мали

DEN 887.76

Достапност

Еден од најдобрите leashes за голема раса кучиња, поводник за средни кучиња, најдобро куче поводник.Кучето може да се залак на појас кога прв пат кога ќе користите производот, што е нормално.Куче Стигнале Поводник, 10ft/16ft Тешки Куче Одење Поводник Метежот-Слободен Милениче Поводник за Мали Средни Кучиња, Најлон Лента Поводник Една Страна Кочница и Lock Rope Должина : 3 M/5 MMaterial : ABS, гумена облога, nylon U во облик на Export360 степени метежот-бесплатно може да биде без проблеми повече и објавен во секој агол.Големо куче додатоци за големи кучиња. ☀ [ СОВРШЕН ЗА УПОТРЕБА на ОТВОРЕНО ] - За прошетки, jogs или скокање - Големите работи поводник за кучиња, куче води за пешачење, одење поводник за кучиња кои се повлече, мачка leashes за шетање, забава стигнале мачка поводник или кутре leashes!Против пролизгување рачка за голема контрола контрола - не се повлече пес поводник големи кучиња тешки!.Кул кучиња додатоци и куче резерви!. ☀ [ ИЗГРАДЕН СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ ] - 360° Метежот Слободни и задебелена Рѓа-Доказ вртливата кука, изградени со нерѓосувачки челик внатрешни серпентина пролет за доследно retraction.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа