MOSWAG USB C до 6.35 mm 1/4 инчи TRS Кабел 3.28 FT/1Meter,Тип C до 1/4 Аудио Адаптер Помошен Џек Стерео Кабел за Google Пиксели 4XL,Галакси Забелешка 10+/S20+,Засилувач,Звучници,Слушалки,Мешање ?

MOSWAG USB C до 6.35 mm 1/4 инчи TRS Кабел 3.28 FT/1Meter,Тип C до 1/4 Аудио Адаптер Помошен Џек Стерео Кабел

DEN 239.76

Достапност

【USB C до 6.35 mm Машки TRS Кабел】 : USB C до 6.35 mm Машки 1/4 инчи Помошен Џек Адаптер Кабелот се поврзува на паметни телефони,таблети,i Pad и Mac Book Pro или со USB Тип C џек да аудио уреди со 6.35 mm стерео приклучок,како што се Засилувач,Звучници,Слушалки,домашно Кино,Мешање Конзола. 【Широк Компатибилност】 : USB C до 6.35 mm машки 1/4 помошен кабелот.USB C усвојување на DAC чип,24bit/96 KHz,подобрена компатибилност,компатибилен со USB C овозможено уреди,вклучувајќи Samsung Галакси Забелешка 10/Забелешка 10+/S20/S20+/S20 Ултра/S9/S9+/S8/8,Google Пиксели 5/4/3/2/2,HUA ВЕИ P9 и други повеќе USB C уреди,Нова Подлога Про 2018,Рампа Про 2020 Година,Новиот Mac книга,Хром книга. 【Hi-Fi Звук Квалитет】 : USB C до 1/4 инчи 6.35 mm TRS Стерео Аудио Кабел користи Dual-оклопна,без бучава/потпевнувам или подсвиркват.24 K позлатени конектори,повеќе чувствителни и повеќе стабилна врска.Кислород-Бесплатни Сите Бакар диригент,го минимизира сигнал на косата за време на пренос. 【Ултра Трајни】 : USB C до 1/4 инчи 6.35 mm TRS Стерео Аудио Кабел донесе најлон плетенка кабел,направете го тоа потрајни од ПВЦ кабел,најлон плетенка јакна има добра еластичност,без snagging и виткање,и тоа не е лесно да се метежот или браздата. 【Она што ќе добиете за】 : Пакетот вклучува : 1 x MOSWAG USB C до 6.35 mm 1/4 инчи Стерео Аудио Кабел.И сите на нашите производи имаат 12-месечно по продажба на гаранција.Ако имате било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате и со нашите услуги на клиентите.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа