Женска Макси Фустани Повик без Ракави Долго Фустани Плус Големина Sundress Мода Печати Лето Плажа Фустан со Џебови

Женска Макси Фустани Повик без Ракави Долго Фустани Плус Големина Sundress Мода Печати Лето Плажа Фустан со

DEN 124.56

Достапност

[Материјал] : Памук Мешавина, мек материјал, лесни и удобни,а мора да се облекуваат во вашата гардероба, лесно може да се облекуваат или фустан надолу, удобен фустан и можете да го носат на целиот ден, долго.54"Големина : XXXXXL НАС : 18 Биста : 125cm/49.37" Половината : 134cm/52.33" Должина : 133cm/52.57"Големина : L НАС : 8 Биста : 100cm/39.совршен долго макси фустан туника т маица, фустан мини фустан за секојдневен, плажа, секојдневно носење, канцеларија, на работа, дома, во формална страна, клуб, date night, свадба, саем,коктел, банкет, семеен собир, танц топка и др.18"Големина : M НАС : 6 Биста : 95cm/37.97"Големина : XL НАС : 10 Биста : 105cm/41.31" Половината : 142cm/55.Рака Мие Само. 誓Standard превозот : 7-14 дена.Информација за производот : Пол : Women Occasion : Партија,Дневна,Casual Material : Polyester Style : Casual Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добиете : 1 PC Жените Dress Size : S НАС : 4 Биста : 90cm/35.40" Половината : 130cm/51.76"Големина : XXXL НАС : 14 Биста : 115cm/45.пурпурна облека за жени. [Карактеристики] : околу врат,Цветни Печати,кратки ракави,два странични џебови,кат должина,еластична на половината,не се наредени,макси фустани,секојдневен основниот стил.36"Големина : XXL НАС : 12 Биста : 110cm/43.34" Половината : 138cm/54.48" Должина : 135cm/53. [Перење Tipes] : Машина За Миење,Нормален Циклус,Висат Сува.06" Должина : 136cm/53.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Bloch женска Зенит-w
  • Новак

Bloch женска Зенит-w

DEN 459.84

100% Памук Платно.Увезени.Велур единствена.Иновативни влакна во рамките на платно материјал се водат и вр