RVCA Мажите Yogger Водат Краток

RVCA Мажите Yogger Водат Краток

DEN 863.76

Достапност

Увезени.Патент затворање.На Rvca Yogger Водат Атлетик Краток Испорачува Брзина, Флексибилност И Струење На Вашиот Тренинг Од Суштинско Значење.Направени Од Брзо Сушење, Влага-Wicking, 4-Начин Водат Ткаенина, На Mens Перформанси Кратки Карактеристики Моќ Mesh Страна Џеб Да Помогне Кул Ќе Надолу, Голем Gusset За Дополнителна Удобност И Zippered Задниот Џеб Да Задржи Вашето Essentials Безбедно Додека Сте Во Движење.Рефлексивни Логоа Додадете На Слаба Светлина Видливост.Моќ Мрежа-Наредени Странични Џебови, Zip Задниот Џеб.Внатрешниот Drawcord, Перформанси Водат Корселе. 17" Outseam. 88% Полиестер; 12% Elastane.За RVCA, тоа е се за денес, утре и живот, како да се на големата слика.Тоа е за инспирирање на нашата генерација, обезбедување нешто на содржината и култура и над сите да го прават тоа со интегритет и како обединетите семејство, блиску поврзана заедница.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа