D&D PowerDrive ГЛОБУС-H-1033 Duracraft VS312 Бенд Видов Замена Појас (Orb1033), XL, 12 Должина, Гума

D&D PowerDrive ГЛОБУС-H-1033 Duracraft VS312 Бенд Видов Замена Појас (Orb1033), XL, 12 Должина, Гума

DEN 96.96

Достапност

Земја на Потекло : Кина.Тип на производ - надворешен живот.Времето појас xl 0.37 x 12 In ПЛ T60. Пакет Димензии : 12 L x 12 W x 1 H (инчи).На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа