EuisdanAA 1 Кол x 1-5/8(25x42mm) Знак на Носителите на ќор-сокак Завртки Ѕид Акрилик Стакло Рекламирање Ноктите 8pcs(1 Кол x 1-5/8 (25x42mm) Soportes де letreros Tornillos separadores Montaje en споредено V

EuisdanAA 1 Кол x 1-5/8(25x42mm) Знак на Носителите на ќор-сокак Завртки Ѕид Акрилик Стакло Рекламирање Ноктите

DEN 306.96

Достапност

Ве молиме проверете го насловот, слика, и карактеристики&детали за специфичните параметри.(Завртка Монтажа Додатоци Не Се Вклучени.Опис на Spanish1 Кол x 1-5 / 8" (25x42mm) Soportes де letreros Tornillos separadores Montaje en споредено Vidrio acrílico Clavos publicitarios 8pcs[CARACTERÍSTICAS] : Perno де separación един 25 mm / 1,0" де diámetro y 42 mm / 1,68" де longitud, eleva ла señalización 35 mm / 1,38" де ла споредено.(AMPLIAMENTE UTILIZADO : лос soportes став tornillos син adecuados став uso en interiores о exteriores, комо carteles де montaje en carteleras де empresas, oficinas, tiendas y exposiciones.Вкупната должина има меѓу 27mm-204mm.0" во дијаметар и 42mm/1.Тоа може да се купат во нашата продавница во зависност од вашите потреби.[КАРАКТЕРИСТИКИ] : ќор-сокак гром со 25mm/1. [ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ] : Добар квалитет, од нерѓосувачки челик прави standoffs мазна и сјајна во површина, цврсти и модерна, голема издржливост и стабилност.38" надвор од ѕидот. Избор на должина на машки конец.На дијаметри имаат 6. [ДОБАР ИЗГЛЕД] : Standoffs шраф за монтирање на ѕид за да виси низа, им овозможува да го користите врти да виси на вашите убави слики.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа