Hurley Предност 10' Застане Гребло Одбор со Hikeable Ранец, Воздушна Пумпа, Прилагодлива Варијабилна Гребло, Извиткани Поводник, Д & Поправка Kit (Црна Тигар)

Hurley Предност 10' Застане Гребло Одбор со Hikeable Ранец, Воздушна Пумпа, Прилагодлива Варијабилна Гребло,

DEN 16799.76

Достапност

Вклучува : 10' Гумени Застане Paddleboard, Извиткани Поводник, Двојно Дејство Рака Пумпа, Комунални Водоотпорен Ранец, Торба, НИ Стандард кој се одвојува Перка тоа е сонот на одборот за подолги патувања и турнеи.Види тоа дојде во сопствена на езера, реки, канали и choppier море - со својот ултра тешки фузија капка бод, дебели површината ламинатни материјал овозможувајќи за високо PSI инфлација, влечење влошки за контрола, тројно перки за брзина и голем монтажни централна НИ Стандард перка за стабилност кога paddleboarding, ова е супер здрав и одговорно одбор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа