WAVEY ОДБОР Гумени 10' Застане Гребло Одбор за Возрасни Премиум ВЕЧЕРАМ кренат Гребло Одбор за Младите Деца Риболов (6 Дебела) со ISUP Додатоци Ранец, Торба, Пумпа, Прилаго

WAVEY ОДБОР Гумени 10' Застане Гребло Одбор за Возрасни Премиум ВЕЧЕРАМ кренат Гребло Одбор за Младите Деца

DEN 5519.76

Достапност

1 x Гумени Гребло Одбор. 1 x Глуждот Поводник.Кога сте на вода, одлична рамнотежа изведба ви овозможува да уживате во повеќе слобода и освојување на природата во вашиот авантури.Супер Преносливост и Стабилност : Нашата ПОДДРШКА Одбор е надувување, па тоа може да биде свиткан во компактен пакет 11x36" за лесен транспорт и чување.Заврши додатоци кои доаѓаат со ВЕЧЕРАМ, исто така може да заштедите време да се купи повторно, така што ќе можат да уживаат во природата, како е можно поскоро.Одлична Рамнотежа : Нашата гребло одбор има Екстра ширина, која може да ви овозможи да се подобри избалансирани додека ги користите.Тоа е здрав и безбеден за долго време се користи.Меѓу нив, оваа висока-притисок двојна акција пумпа за брзо и лесно да се надува одбор до 15 psi трае само 5 минути.Целосна Опрема Двојна акција Пумпа го Прави Лесно да се Надува : Нашата ПОДДРШКА доаѓаат со се што ви треба вклучува одбор, прилагодлив гребло, отстранлив патување перка, глуждот поводник, лесна за носење ранец, торба и други заврши додатоци.На ЕВА има добра триење и не се лизга на зафат. 1 x Висок притисок на Пумпа.Различни спортови на вода почнете тука!. 1 x Поправка комплет.Слично на тврда одбор кога целосно оптоварен до 15 PSI но само 7,5 кг/16.И овој ранец карактеристики на пошироката рака и да направи да се чувствувате поудобно.Ние стоиме зад нашите производи 100% .Сите круг Совршен Дизајн и Воено-одделение Материјали : i SUP ДИЗАЈН обезбеди Цврста и Стабилна Форма, Одлична за Сите Нивоа на Вештини и Услови.Супер Издржливост и високо-квалитетни материјали што го прави речиси неуништив и издржливи.И поради различни делови од материјали како што ЕВА, PVE, и АЛУМИНИУМ, нашите производи имаат Супер Издржлив, нема повеќе потреба да се грижите за оштетување на вашиот одбор кога удира против остатоци, додека на водата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа