ANCHEER Гумени Застане Гребло Одбор со Премиум Вечерам Додатоци & торбичката, Прилагодлив Гребло, Серпентина Поводник, Рака Пумпа за Млади Возрасни

ANCHEER Гумени Застане Гребло Одбор со Премиум Вечерам Додатоци & торбичката, Прилагодлив Гребло, Серпентина

DEN 5276.00
-27 %
DEN 7199.76

Достапност

????【Широк и Лесни ВЕЧЕРАМ Одбор】– ANCHEER Застане Гребло Одбор е 10ft долго, 30" широк за неверојатна стабилност&рамнотежа додека стои и 6 инчи дебела.Нашите гумени ВЕЧЕРАМ тежи 22 lbs лесно за вас да превоз со ранец, max оптоварување : 265 кг ,инфлација помалку од 5min, дефлација помалку од 3min, max PSI : 12. ????【Воена Одделение ПВЦ】– Изградена со воени одделение ПВЦ и безброј капка бод внатрешната структура, на i SUP одбор одржува здрав и сигурен гребло одбор облик, со не повеќе dings или штети.Нашите гребло одбор е многу лесно за вас да се носат со ранец. ????【Вечерам Одбори Идеален за Сите Нивоа на Вештини】– Нашата ПОДДРШКА одбор е опремен со не се лизга палубата дека перници вашиот падне во случај на лизга или несреќи се случуваат.На надувување застане гребло одбор се користи како сите околу одбор за луѓе на сите ниво на вештина. ????【Одговара за Различни Прилики】- 3 панел перки обезбедуваат дополнителна стабилност & СУПЕРИОРЕН МАНЕВРИРАЊЕ кои бидете сигурни дека ВЕЧЕРАМ одбори можат да бидат широко applicated во paddling, крстарење, јога, риболов, посета во такви води како езера, реки, канали. ????【Целосен Комплет Пакетот】- Ancheer гумени застане гребло одбор доаѓа со 3 парчиња вечерам гребло, серпентина поводник, монтажни центар перка, ранец, двојна функција пумпа, со комплет за поправка и ние обезбедуваме 1 година додаток проблем замена и одлична услуга по продажбата.Контакт со нас преку E-mail за било какви проблеми.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа