NICEYRIG Рачни Градите Поддршка на Системот за dslr фото Mirrorless Камера Рок-N-Пиштол Постојан Видео Одлуки - 380

NICEYRIG Рачни Градите Поддршка на Системот за dslr фото Mirrorless Камера Рок-N-Пиштол Постојан Видео Одлуки

DEN 2640.00

Достапност

Погоден за рок-n-пиштол стабилна снимање, системот изданија на голем притисок додека се држи со една рака.Вклучува : 1 x Градите Подлога со 15mm Железнички Блок, 1 x Manfrotto Тип Baseplate, 1 x Rosette се Справи со, 1 x Поврзување Прачка Менгеме, 2 x 12" Алуминиумски Шипки.Вклучува : 1 x Градите Подлога со 15mm Железнички Блок, 1 x Manfrotto Тип Baseplate, 1 x Rosette се Справи со, 1 x Поврзување Прачка Менгеме, 2 x 12" Алуминиумски Шипки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа