Lasio Hypersilk Volumizing Спреј за Коса Унисекс 12.34 оз

Lasio Hypersilk Volumizing Спреј за Коса Унисекс 12.34 оз

DEN 312.00

Достапност

Тоа им помага да се спречи frizz и чува косата во место на целиот ден, долго.Изгледа прекрасен повеќе со ова не-лепење, frizz-борби, бестежин завршувањето на спреј.Остава косата чувство неспокојот, shinier, и поздрав без одземање далеку природни масла.Таа е погодна за сите типови коса.Обезбедува долготрајни, екстра јаки задржете.На Hypersilk Volumizing Спреј за Коса нуди шушка-бесплатно, флексибилни се одржи за време на создавање на бариера од влага и значително намалување на frizz.Се постигне долготраен стил со леснотија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа